| tavy06 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati de Blackfriday intre 10-12 milioane. Eu ma gandeam la Samsung galaxy s4 dar nu prea stiu cat va costa? Fundaaa

12 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

S4 nu e un best-buy deloc.
Nexus 5 e cel mai bun telefon in categoria asta de pret, cel putin in state, la noi e cam 15 milioane, poate il prinzi la reducere de BlackFriday

| tavy06 explică (pentru AlexL28):

M-am uitat la el si nu am gasit nici o diferenta intre el si s4 decat ca s4 este cu 0.5 inchi mai mare si pretul este acelasi 13 milioane.

| AlexL28 a răspuns (pentru tavy06):

Tu nu vezi nicio diferenta intre un Snapdragon 800 tactat la 2, 2 Ghz si un Snapdragon 600 tactat la 1, 9 cat are S4? Sa nu mai zic ca N5 ruleaza Android Stock si e mult mai rapid ca si TouchWiz-ul de pe S4, plus ca deja poti rula pe el ultima versiune de Android, 5.0 Lollipop, cine stie cand o va aduce Samsung pe S4 si cum se va misca cu ea...si e cu 0.05 mai mare nu 0.5

| AlexL28 a răspuns (pentru tavy06):

Nu te lua dupa benchmarkuri, Nexus 5 e mult mai rapid, uitate la review-uri pe site-uri ca gsmarena, android authority, acelea sunt doar cifre, n-are cum sa fie S4 mai rapid ca N5, NEVER

| tavy06 explică (pentru AlexL28):

Http://www.youtube.com/watch?v=3C1ONg69SnQ :))) Voi cauta si pe acele site-uri. Oricum diferenta nu este mare.

| AlexL28 a răspuns (pentru tavy06):

Vezi ca acelea sunt site-uri in engleza, niciodata sa nu cauti informatii despre tehnologie in Romania ca...e gresit sa faci asa ceva, noi traim intr-o tara in care angajatii de la gsm inca iti mai spun sa formatezi bateria...

| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand un HTC
Urmareste aici reducerile http://bit.ly/eMagBlackFriday

| coolboy22 a răspuns:

Man, daca ai bani pe card si cont paypal iti recomand unul direct de aici http://www.vickmall.com/

Face pipi si unul la 500 lei pe S4.De acolo mi-am cumparat un Xiaomi Note 4G (720 lei) si un Lenovo A806 (700 lei), ambele aparute in august 2014.

| 777Roxxy777 a răspuns:

I-ati un telefon Allview A4duo... nu cred ca costa mai mult de 12 milioane de Blackfriday...
Funda!

| NT_Iustin_1989 a răspuns:

Allviwe A5 Smiley. Este un telefon fff bun, ti-l recomand. Are inch destul de mare, carcase colorate (galben, albastru, verde, portocaliu, roz), si 4GBwinking. Sper ca te-am ajutat

| Roscaantonio a răspuns:

Un LG g2 este perfect face poze perfecte si multe altele sau poate un Nokia Lumia 925