| 1123456789 a întrebat:

Care stie cand e Blackfriday anul asta, si cat o sa costa Samsung galaxy s3 mini la eMAG dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| feraryyy78 a răspuns:

Anul acesta Black Friday este in 29 noiembrie si la eMAG un Samsung Galaxy s3 mini ar costa (redus) intre 600 si 800 de lei. Succes! happy

| 1123456789 explică (pentru feraryyy78):

Vb serios? intre 600 si 800 lei?

| feraryyy78 a răspuns (pentru 1123456789):

Daca sti unde sa cauti, chiar si in magazinele de telefoane din oras gasesti acest telefon la preturile mentionate!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie nimeni cat sau daca va fi redus telefonul, asta o sa afli doar in ziua respectiva