| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa aiba o bicicleta buna? La ce sa ma uit cand mi-o aleg?

6 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Frane, roti, coarne

| dadaaaaa a răspuns:

Bai baieti nici ata nu stiti sa zicetz lasa k ii zic eu:

1.cadru de aluminiu daca se poate pentru ca e usor
2.sa fie DHS mountain-bike sau firs-bike
3.jentzi duble daca se poate
4.schimbatoare shimano daca se poate sunt cele mai bune
5.24 de viteze
6.frane pe disc tot shimano

cam asta trebuie sa aiba o bicicleta faina si mai moderna.culoare o alegi tu

succes

| selef a răspuns:

Sa nu-i lipseasca seaua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi prima data ar trebui sa te atraga aspectul... apoi testeazai franele schimbatoarele si suspensiile,,,,, pappapapa te pup si multa bafta. sper sa alegi ceea ce o sa fie mai bine pentru tine.

| I'm just me a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa aiba roti care sa fie unflate ca daca nu risti sa fie sparte. Sa te uiti sa nu ii lipseascasuruburi sau alte piese mai mici.astea sunt mai importane.

| addictofsk8 a răspuns:

Trebuie sa fie bmx sau mtb