| Sara a întrebat:

Ce trebuie sa am in vedere cand imi cumpar un epilator nou. Dupa parerea voastra care ar fi cel mai >bun?batting eyelashes

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea eu folosesc Braun si nu ultima generatie. Sunt multumita de el

| JustMeFlory a răspuns:

Braun silk epil.eu din asta am dar nu il folosesc ca nu suport durerealaughing... cele de la Braun sunt cele mai bune.Au niste chestii si pentru ameliorarea durerii, au si capete speciale pentru zone sensibile(inghinal, subrat)

| ellene a răspuns:

Braun silk epil am si eu si e foarte bun. Daca ai avut alt model pana acum, incearca-l si pe asta. Apoi ne spui si noua diferenta.

| vio a răspuns:

Eu am philips... dar e bun...sint multumita...