| anonim_4603 a întrebat:

CE va doriti de Mos Craciun? Eu nu am nicio idee.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Un ceas d&glove struckabia il asteptlove struck

18 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Eu vreau un macbook air

| Bishop a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Bo9d-CFKyZ4 iti raspunde la intrebare? :))

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mi-as dori sa ii am aproape pe toti cei dragi de Craciunlove struckSi sunt sigura ca mi se v-a implini dorintabig grin

| thehope a răspuns:

Ehh... ce imi doresc eu tare ma tem ca e cam imposibil...imi doresc ceva simplu, dar prea greu de obtinut... fericire, liniste in suflet...si pe cel pe care il iubesc... sigh

| AdeLina a răspuns:

Vreau sa ma indragostesc day dreaming

| Gabry a răspuns:

O grenada:->
hmmm nu m-am gandit, mai e timp!laughing

| NoName0011 a răspuns:

Da si eu vreau multa multa multa zapadalaughing. si bani laughing) bani.haine bani bani si bani rolling on the floor)

| deya90 a răspuns:

O excursie la Londra ar fi perfecta :X pentru mine :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa stau acasa, cat mai multe zile, ma simt foarte obosita, cadou, vreau si cadou si cat mai mare, sa vedem Mosul cati bani o sa aiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zapada! Cat despre idei : o carte, o cutie de bomboane, o pereche de papagali, un pulover pufos etctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să-mi trăiască mama, nu mai vreau nimic în rest.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi doresc... o nastere usoara, un copil sanatos, sa se faca sotul meu bine, copilul cel mare sa fie si el sanatos...si restul pentru voi.sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să-mi petrec crăciunul împreună cu mama, asta dacă nu o va lua Dumnezeu în grija Lui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau pe Mosssss... Pot?

| justme_9224 a răspuns:

Eu vreau o chitara ...si miste haine:x
si... un skate si... un telefon nou:x http://www.scotian.ro/......4dac5a.jpg si... un cutzu http://static.gotpetsonline.com/......e-0306.jpg

| agrskate a răspuns:

O pereche Lacoste.

| roberta_9456 a răspuns:

Eu imi doresc ....o nastere usoara ,un copil sanatos,sa se faca sotul meu bine,copilul cel mare sa fie si el sanatos...si restul pentru voi.sanatate

| monica_3752 a răspuns:

Un mp3 mp4 mp5 toate la un loc e misto ca au 2 prieteni deai mei!