| HermiiDaciii a întrebat:

Ceao :d Peste o saptamana este ziua lui mamamea, face 34 de ani. Ce cadou sa'i cumpar? thinking Mersii love struck

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Depinde cati ani ai tu. Daca ai pana in 12 ani ii poti da o felicitare, eventual si un buchet de flori. Daca esti mai mare mai bine ii iei [ cu ajutorul tatalui tau, bineinteles ] un aparat electrocasnic. De exemplu: un robot de bucatarie, un storcator de fructe, poate chiar un epilator, sau ceva pentru par. Sigur ai auzit-o spunand ca si-ar dori ceva. Succes!

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Fa o poza cu tine sau cu fratele/sora/tatal tau.sau impreuna si puneti poza intr-o rama. ca mama` ta s-o puna in camera ei smug Eu asa am facut si i-a placut foarte mult happy Funda?big grin
App, La multi ani mamei talewinkingai grija de eawinking

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Încearcă niște bijuterii,flori,fă-i o petrecere surpriză,un album cu fotografii,ceva făcut manual,pantofi, haine, parfum etc.
Sper că te-am ajutat happy

| εмiLч97 a răspuns:

Buna happy
Trnsmitei mamei tale un calduros "LA MUULTI ANI! happy"
Nu avem cum sa-ti spunem noi. Alegerea unui cadou implica mai multe criterii.
De exemplu fa-i cadou ceva care stii ca ii place, ceva care a vrut mereu, dar nu il are.

| selenuca_4564 a răspuns:

Ce-i place! de exemplu
niste pantofi
un catelus
un costum
un telefon
un buchet de flori
o felicitare sau
un la multi ani

| Paulyna_5780 a răspuns:

Intreab`o pe ea ce i-ar placea eihappy

| Flavia2011 a răspuns:

Daca nu are asa ceva iti recomand sa ii iei un aparat de masaj, o sa te iubeasca si mai mult, mai ales ca poate sa isi faca singura masaj pe orice zona a corpului. Eu am incercat acest aparat si sint foarte multumita, iti masezi si spatele pentru ca are manerul aparatului, iar pretul este unul foarte bun.
Il gasesti la acest link: http://www.thegift.ro/......lfin-p-605