| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei ce ați comandat de pe WISH s-a întâmplat sa luați ȚEAPĂ?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu este țeapă ci se mai pierd pe drum. La mine cam 3 din 10 colete s-au pierdut, banii se returnează.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am pierdut niște pachete în perioada când a început pandemia, dar în rest mi-au venit toate.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

I WISH să nu fi luat țeapă. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu încă aștept o comandă aliexpress. Am plasat o comandă la jumătatea lunii aprilie, pe 26 aprilie coletul a ajuns în România și de atunci tot aștept. Nu mai comand niciodată de pe site-uri de gen. Nici ca joom, nici ca Wish sau oricare altul. Mai bine cumpăr de pe un site local decât din China. Prima experiență și ultima.

| GiugeaGiugescu a răspuns:

Nu iei teapa dar dureaza mult livrarea daca vrei sa comanzi usor si sigur ai aici un clip https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ