| Daniel235 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru fete: Va plac baietii care poarta pantalonii cu turul lasat in jos? Sau cu pantalonii sub nivelul fundului? Fiindca asta e moda noua, dar vreau parerea voastra!

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Hehehe, de ce nu purtati doar boxeri fara pantaloni? Ce va tot stresati ca oare cat de jos sa ii lasati?

Mie mi se pare o porcarie, mai demult doar sefii de triburi de tigani mai purtau asa. Mi se pare o porcarie, cel putin eu nu as vrea nici macar sa am pe unul la mine in grupul de prieteni ce poarta astfel pantalonii. Da-i jos cu totul si nu mai ai treaba!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să înțeleg că tu prin astfel de întrebări vrei să afli cum le-ar plăcea mai multor fete de tine..Pentru asta, să știi că fiecare are gusturile sale și cu siguranță nu le vei mulțumi pe toate.
Mai bine poartă ce te face să te simți bine, fii tu și poate așa le atragi mai mult.
La fiecare sondaj de opinie..vei găsi răspunsuri diferite.
O să-ți răspund și la întrebare.
Mie îmi plac pantalonii cu tur, dar depinde de care. Îți dai seama că nu mi-ar plăcea să-l văd pe unul cu pantaloni cu tur pe care să scrie: no boyfriend, no problem (am văzut, pot spune că arăta oribil)...
Și nu mi-ar plăcea să văd cu pantalonii sub nivelul fundului..pnm, practic își cumpără degeaba blugii. Mai bine își ia șosete din alea lungi și chiloți.
O zi plăcută!

| Daniel235 explică (pentru Neo12):

Imi place cum gandesti, "mai multe"winking

| Neo12 a răspuns (pentru Daniel235):

Mă bucur.
Și în caz că te referi că am scris greșit, fii mai atent! Nu am scris greșit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| princess004 a răspuns:

Eu ador asta la băieți.