| anonim_4396 a întrebat:

Cine are pierce?

Unde?

Cand l-ati facut?

Cum a fost?

esti fata sau baiat?

Si cine stie un salon specializat in asa ceva ((((in bucuresti)))

Dau funda la cel mai bun raswinking

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Helo. Sunt baiat happy Am unul, in limba. L-am dat acum 2 ani, la salonul de tatuaje din mall vitan.

Interventia nu a fost dureroasa, pentru ca s-a folosit un anestezic local. 100% safe, totul sigilat si sterilizat, inclusiv scaunul pe care aam stat happy

Am urmat indicatiile date de tipa de acolo (gargara cu apa cu sare, exclus lactate, mancare mai soft pana isi revine, gheata pentru a se dezumfla) si totul a fost ok.

O saptamana am vorbit ciudat si am mancat supa si piure happy dar acum totul e ok happy

Succes

1 răspuns:
| Unique a răspuns:

Buna! Vad ca nimeni nu s-a sinchisit sa raspunda intrebarii tale.hee heeSuna Alexandra, evident fata, am pierce in spranceana, l-am facut acum 2 ani parcawinkingSa stii sa gaura mi-am dato eu, sunt o fire tupeista si curajoasa, am rezistat durerii happyIn Bucuresti? Stai sa ma gandesc sau sa caut pe googlehee heeca eu sunt din sIBIU, NU AM NIMIC DE-A FACE CU bUCURESTIUL
laughingFashion Tattoo, pe bd. Ion Mihalache -
Daca vrei iti dau un site si numar de telefon
Roxy Tattoo Design Salon
Tatuaje profesionale, cosmetice si piercing - 100% Safe
Salonul nostru se afla in zona Pietei Dorobanti
MEMBRU UNIUNEA TATUATORILOR ROMANI
PRETURI MICI : 0723265771 si 0722403977
Despre salon de tatuaje profesionale si piercing Roxy Tattoo Design Bucuresti!

Roxy Tattoo Design Bucuresti este unul din cele mai bune saloane de tatuaje profesionale si piercing din Bucuresti, care foloseste ultimele tipuri de aparate de sterilizare tip autoclava si ultrasonic respectand toate protocoalele igienice impuse de ministerul sanatatii.

Artistii sai tatuatori au fost alesi dintre cei mai buni, printr-o selectie foarte dura, ceea ce a implicat experienta in tatuaje, pregatirea studiilor in domeniu artei, participarea la conventii in strainatate portofoliu de lucrari, seriozitatea si probitatea morala. Miile de tatuaje si piercing executate ne-au recomandat in piata ca un salon de tatuaje de varf, in Bucuresti, prin seriozitate, rabdare si atitudine.

Acest salon este condus de o echipa profesionista, care intr-un climat cald si relaxant, va poate ghida printre miile de modele de tatuaje ajutandu-va sa alegeti modelul care-l doriti si va reprezinta.

Roxy Tattoo Design, prin artistii sai, poate efectua modele de tatuaje traditionale sau poate crea modele originale personalizate, de la cele mai complexe, pana la cele mai elegante modele cum ar fi: tatuaje tribal, tatuaje chinezesti, fantastice, tatuaje tip semne si litere chinezesti, japoneze, scrisuri, animale, stele, dragoni, flori, portrete dupa fotografii si multe altele.

Nimic nu este mai creativ decat ideea clientului care creeaza o imagine unica desavarsind o opera de arta filtrata de salon de tatuaje Roxy Tattoo, ghidata de imaginatia si experienta artistului tatuator.

Deoarece ne pasa foarte mult de clientii nostri, vom interveni, cand este cazul, in alegerea unor modele de tatuaje, ajutand clientii mai putin experimentati sa ia decizia cat mai buna in ceea ce priveste alegerea unor modele si a locului de pe corp unde urmeaza sa fie executate tatuaje. Implicarea noastra a dat intotdeauna roade, iar clientii nostri ne-au multumit. Acest lucru este prezentat si in galeria noastra de tatuaje unde am expus cateva modele reprezentative.

Programul nostru este Luni-Vineri 14. 00-20. 00 iar Sambata 10 -16. 00.

Salonul nostru este situat intr-o zona foarte frumoasa - zona Pietei Dorobanti sector 1.

Echipa Roxy Tattoo va asteapta cu drag pentru a da frau liber imaginatiei si a va pune in practica ceea ce a-ti visat si gandit cu privire la un tatuaj pe care dumneavoastra sa-l desavarsiti.

• Efectuam tatuaje permanente
• Efectuam tatuaje semipermanente
• Efectuam tatuaje cover up
( peste cele vechi)
• Piercing

Cu atata te-am putut ajuta, restul e al tau
Bye, Good Night