| Fluffee_2398 a întrebat:

As vrea sa-mi dau un pierce in limba! DA sunt constient de ce e posibil deci nu ma luati cu nu-ti da sau du-te la salon la specializat etc! O sa pun pe cineva sa dea nu a mai dat dar de ce am nevoie? cum pot dezinfecta pierce-ul din ce sa fie facut etc!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

Bunabig grin Sper ca te voi ajuta in aceasta problema,pentru ca si eu doresc acelasi lucru. Din cate am aflat,nu e bine sa il faci de o persoana nespecializata. Ai nevoie de perforator,care sa faca gaura(nu cu un simplu ac,pentru ca in limba te infectezi foarte usor), obiectele folosite la marirea gaurii trebuie sa fie sterilizate si pentru a nu te durea e bine sa folosesti un aniestezic,cum ar fi Xilina.
Si eu la inceput am vrut sa mi'l faca o prietena,dar m-am gandit ca e periculos. In plus, dupa ce il faci te va durea cateva zile, nu vei putea manca.happyDeci ai grija :*:*

2 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Cauta pe google...

| danut93 a răspuns:

Serios nu e o idee buna sa iti dea cinevano talking. parerea mea e ca ar trebui neaparat sa te duci la salon.si de acolo iesi cu limba umflata si nu poti sa vorbesti bine cateva ore.imagineaza-ti ce se poate intampla daca iti da cineva.u chiar vrei sa ramai fara limba?laughing