| lidia4gsus a întrebat:

Cine are unul din telefoanele lg gt350 sau sony ericsson txt pro...sunt bune? Care e mai bun?big grin

Răspuns Câştigător
| Mentos a răspuns:

Cel mai bun e Lg Gt 350, Am avut si eu si e fain...Si merge super bine, pozele ies foarte bine, microfonul si e e ff bun, auzi perfect happy

| lidia4gsus explică (pentru Mentos):

Mersi de raspunshappy Ai avut si SE text pro ca sa le poti compara pe cele doua?tongue Mi-au raspuns la aceasta intrebare si cei de pe telefonultau.eu si au zis ca mi-ar recomanda mai repede SE txt pro...nu prea stiu ce sa fac...ce sa cumpar, ma mai gandescbig grin Ms mult inca o data:*

| Mentos a răspuns (pentru lidia4gsus):

N-ai pentru ce :*