| TheHunter38 a întrebat:

Cine ma lamureste:
vreau sa imi achizitionez internet prin stick pentru calculator., deoarece nu pot face abonament pe casa.
Am auzit ca la nu stiu care agentie cu aproximativ 40 de lei/luna aveau net aproape nelimitat: Se puteau uita la filme, sa navigeze pe net fara problema
Spuneti-mi ceva oferte asemanatoare big grin

Răspuns Câştigător
| 187VLAD a răspuns:

La rds cel mai ieftin stick e cu 15 lei pe luna si ai net limitat la 5gb, dupa ce este atinsa aceasta limita de download viteza scade drastic si practic vei astepta sa se incarce pana si o poza de pe facebook sau google-ul cand deschizi browserul
deci, preferabil ar fi sa te orientezi catre un stick cu net nelimitat