| galma a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o tableta, un galaxy tab2 cu 3g..problema este ca nu stiu,cam cat ar costa internetul pentru ea? adica am inteles ca trebuie sa imi iau o cartela cu internet, dar nu stiu cat costa?thinking si trebuie sa o reincarc in fiecare luna? cum se procedeaza pentru internet nelimitat?thinking
FUNDAA!:*:*

P.S:Sarbatori fericite!:*

1 răspuns:
| CalinTeodorGeorgian1990 a răspuns:

Salut. Eu mi-am luat galaxy tab 2 la 1800 lei si o cartela Orange in care am internet nelimitat, dar cand intrec un anumit nr de giga merge ceva mai greu. Si dau 36 lei/luna