| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta in urmatoarea chestiune: Am dat comanda la un CD din strainatate, iar plata se face in avans numai cu cardul. Eu nu am card de credit, asa ca rog pe cineva binevoitor (care locuieste in Bucuresti) sa plateasca el cu cardul in avans, iar eu ii dau lui indata, prin Bucuresti, banii pe care si i-a cheltuit de pe card. ROG SERIOZITATE!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi tu ca isi pune la bataie cardul pentru un necunoscut? Nu ai familie, prieteni? Cred ca glumesti.