| Vio10 a întrebat:

Folosesc Sponsor Stories de la Facebook si am pus ca modalitate de plata Card de Credit.
Moneda la cardul de credit este LEI si cand imi ia banii face conversie din USD in EURO si apoi din EURO in LEI.
Daca folosesc Card de credit in USD voi mai avea aceasta problema?
Stie cineva?

3 răspunsuri:
| hagi148 a răspuns:

Poti sa te duci sus in dreapta sageata apesi la setarile contului, caut in stanga plati si vezi ca ai moneda preferata(si acolo dai ce vrei tu ron euro sau dolari)

| Vio10 explică (pentru hagi148):

Am incercat, si insusi Facebook support mi-au spus ca optiunea a fost dezactivata.

Eu magandesc sa imi fac un cont in dolari, dar sa schimbe iar in Euro banca doar pentru ca suntem in Europa.

Tu folosesti credit card? In ce moneda?

| hagi148 a răspuns (pentru Vio10):

Eu nu folosesc deloc https://secure.facebook.com/settings?tab=payments§ion=currency&view aici Moneda preferată si alegi ca sa cumperi monezile de pe pagina llor(vezi fiecare aplicatie are monezile lor)