| lau20 a întrebat:

Cine stie cu ce logica functioneaza magazinul secondh humana? Cand scad preturile? Cat timp trece intre -50% si totul 1 lei? Mai demult aveau tricouri care aratau, dar de mult n-am vazut, si nu stiu cat timp trece. Cine ma ajuta?

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ei schimba colectia la o luna. Dupa 2 saptamini, 50%. Apoi, la 2-3 zile la 40-30-20... lei. Atentie! S-a intimplat ca acel 50% sa fie mai ieftin la unele produse decat preturile ulterioare (40-30...). Preturi de 1 leu sunt in ultimile doua zile inainte de schimbarea colectiei. Insa, nu intotdeauna gasesti ceva bun. Ramin doar cirpele de sters. Rar sa ai norocul la ceva bun.