| Incalex1 a întrebat:

Buna ziua, am comandat de pe shein, dar am pus adresa gresit, ce se va intampla?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Curierul va livra la adresa scrisa de tine.
Daca ai noroc (si ti-au dat numarul de telefon corect), atunci te va suna si corectezi greseala.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Macar sa ai telefonul scris corect, si te vor suna ei cand iti vine coletul.

| Catrice a răspuns:

Aia e nu mai primești

| newaccountbye a răspuns:

O sa te sune sa te anunțe ca vine (daca ai pus nr de telefon corect) și le vei da atunci indicația unde locuiești.
Mi s-a întâmplat sa ma trezesc cu curierul la poarta, fără sa mai ma sune, doar a claxonat. Daca se duce la acea adresa direct, fără sa te sune și primește coletul locuitorii de acolo, nu ai decât sa mergi la ei sa le spui.