| AlterEgoEva a întrebat:

Cineva din GALATI aici. Unde gasesc o busola? Am fost la cateva magazine cu articole de pescuit, si nu au asa ceva, am mers si la 2 magazine de cadouri, si tot nu au. Alt tip de magazin?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă și la magazinele cu articole sportive, la artizanate, ori unde se vând aparate foto. Chiar si la electronice, cine știe?!

| AlterEgoEva explică (pentru floresdemayo):

Pana la urma o sa merg pe la toate magazinele, chiar ma nevoie de una, si urgent laughing. Mersi de recomandari happy

4 răspunsuri:
| AlterEgoEva explică (pentru karsivan):

Am cauta eu ceva ceva, dar imi trebuie pana sambata, nu stiu in cate zile e livrarea. Dar ma interesez. Multumesc happy

| Maria_Martin_1992 a răspuns:

La cele se sportivi sau de echipamnte pentru munte caci stiam ca au.