| alexandrualexandru7 a întrebat:

Crăciun fericit! Am o întrebare,eu am de luat un card de la o agenție (dintr-un centru comercial), și am înțeles că agențiile din centrele comerciale lucrează și mâine câteva ore, știe cineva dacă așa este, Banca este BRD!

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Posibil sa fie. Stiu ca unele sunt deschise in Baneasa Shopping city - spre exemplu, dar nu înseamnă ca iti pot oferi toata gama de servicii. Cand suni intreaba daca te pot ajuta cu problema ta.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3GUwJl4

| carevaescu a răspuns:

Cel mai bine ar fi să suni în prealabil la sucursala la care ai dori să mergi, să nu te duci degeaba.

| alexandrualexandru7 explică (pentru carevaescu):

Voi încerca, dar am vz că în centre comerciale este, voi vedea.

| carevaescu a răspuns (pentru alexandrualexandru7):

Posibil sa fie. Stiu ca unele sunt deschise in Baneasa Shopping city - spre exemplu, dar nu înseamnă ca iti pot oferi toata gama de servicii. Cand suni intreaba daca te pot ajuta cu problema ta.

| mont a răspuns:

Depinde de centru comercial/sucursala, nu toate au program identic.