| Faranume1929 a întrebat:

Buna! Vreau un raspuns de la oamenii care stiu/ care au trecut prin asta si stiu situatia/ care lucreaza la banca sa raspunda la intrebare.
Cand aveam 17 ani parintii mei mi au facut un card la ING. Am facut 18 ani…. daca ma duc la banca sa mi actualizeze datele pentru acel card, mi se schimba numarul cardului? IBANul? Din cate am inteles de la cineva, mi se face alt cont daca am facut 18 ani. Se schimba numarul contului?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca si intreaba i pe ei nu astepta sfaturi aici unde nu stim legea

| blackann a răspuns:

Se schimba cardul, nu si nr contului.