| brunetica54 a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac la scoala am o vesta dar nu este obligatorie?/

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pai,la scoala nu trebuie sa te duci cine stie cum.O pereche de blugi,o bluzita/tricou cu un imprimeu dragut sau o camasa cu curea din aceea larga,tenisi,si mai asortezi o caciula,un lantisor,o bratara si gata. Daca vii ca la club,cu fusta, decolteu, tocuri de 10 cm subtiri o sa fii considerata femeie usoara,asa,daca esti imbracata cum am zis eu mai sus,e si tineresc,si modern,si decent

Daca vrei sa pui vesta aia, atunci o poti lua cu o helanca simpla, colorata.Si poti lua in fiecare zi alta culoare

sper ca te-am ajutat.
funda?

4 răspunsuri:
| boemdancehaha a răspuns:

O pereche de jeansi ca de calarie cum se gasesc acum (de exemplu un Stradivarius), o camasuta fina bagata in pantaloni, o curea mai deosebita (la pantaloni) si niste cizme din piele intoarsa sau ceva asemanator care sa se potriveasca cu camasa. Sper ca te-am ajutat :* Funda big grin?

| LittleZu a răspuns:

Casual.

| 69LightAfterDark69 a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui o camasa cu un tricou pe dedesubt camasa fiind deschisa cu niste jeans mulati (bluza neagra/albastra, de preferat jeansi negri) si cu niste tenesi...

| 5FireItUp5 a răspuns:

Pai depinde de stiluri:
sport:tricou cu imprimeu dragut+jeans+lantisor la baza gatului+shoes
elegant:camasa cu manecile suflecate+cravata de fete(iese super bine in evidenta, gasesti la stradivarius)+o bratara+jeans+cizme
si mie imi mai place si combinatia asta:tricou cu imprimeu micut+camasa descheiata si colorata+jeans+bocanci