| scotch a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb cu ce ma pot imbraca la banchetul de clasa 8a...as vrea o rochita scurta(pentru ca sunt slaba si am picioarele drepte si subtiri)cu bretele ceva mai late si eventual ceva mai inchis la culoare(de preferat albastru) si daca puteti sa imi aratati site-uri de la diferite magazine nu site-uri de unde comanzi on-linebig grin
merci anticipat...si cel mai bun raspuns sa astige o funditabig grin

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Daca ai picioare foarte subtiri si drepte, eu nu ti-as recomanda fusta scurta. Am fost si eu in stadiul tau si o sa ai impresia ca ai doua bete in fusta scurta. Ti-as recomanda niste blugi cu o bluzita lejera, in felul asta nu porti tocuri, o sa te simti bine si o sa si poti dansa linistita toata noaptea.

| Gickanho a răspuns:

Dami add id sa imi dai o poza, ca nu poate zice nimeni cum iti sta bine daca nu stie cum arati, ma plicep, am fost model vreo 3 luni
si eu "m-am imbracat" de banchet arat a party people adevarat
add: ice_man_nr22
funda

| scotch explică:

DeCe.a nu am picioare chiar atat de subtiri gen 2 bete...sunt doar subtirilaughing