| xyxy97 a întrebat:

Cum adica ""Telefoane Replici""?

Răspuns Câştigător
| Jesye a răspuns:

Daca noi suntem rivali si eu fac ceva bun tu vi cu o replica si faci ceva mai bun decat mine laughing

cand Nokia a venit cu un model nou, Motorola a venit cu ceva mai bun (un exemplu )

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O copie a originalului, dar slab calitativ.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Λndrei a răspuns:

Adica copi dupa telefoane originale.

| davidtm a răspuns:

Telefoanele replice.e o facatura de telefon de ex.
originalu e facut de Nokia si facatura e facut de niste excrocii.
originalu are camera de 5 mega pixel si replica [facatura] are vga

| NewLife18 a răspuns:

Imitatii de telefoane facute de chinezi
iphone imitatie(poate merge si dual sim) are ecran mai mic, si multe alte chesti din astea, sper ca ai inteles!

| eweu a răspuns:

Copie perfecta dupa original dar ca specificatii tehnice sunt praf

| Bbys a răspuns:

O copie identica... Numai ca ii lipsesc unele "programe" telefonului... deci nu e o copie fidela e un "blat" pot spune