| bia0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre replici(la telefoane ma refer)?
detineti asa ceva? Cum sunt?

4 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Eu cred ca bia0000 se referea la genul asta de replica :
http://www.dualgsm.ro/replica-iphone-dual-sim-cu-wifi-si-tv-p-181.html :|
Daca da, paii :-? si eu am fost tentata de el si la un pas de a`mi lua o replica iphone, doar ca nu am atata incredere in replici, iar daca mi se strica.mi`era sa nu fiu nevoita sa`mi iau altu` [pentru ca poate nu`mi putea repara doar "partea" care avea nevoie, sper ca ai inteles :))]

| Mayar a răspuns:

Replicile la telefon sunt foarte interesant, pentru ca persoana careia i te adresezi, nu o vezi fata in fata. Deci poti sa vb cu ea fara jena.
Akma replicile depinde pe ce ton le spui:smecheros, batjocoritor. Depinde.
Daca le spui asa in gluma merge, altfel, cealalta persoana se supara si poate ca e de rau :-s

A doua parte:replicile in sine, pai te uiti la filme smechere, mai ales la "The Nanny" - e serial, dar fiecare episod se intelege, chiar daca nu l-ai vazut pe cel anterior, si dureaza 23 de min un episod.
Acolo, 'the butler' - pe nume Niles, ii tot da replici la C.C Babcock. si sunt destul de amuzante si multe. eu zic ca ai de unde invata. uite linkul : http://tv.blinkx.com/show/the-nanny/BiacbdNhIgkuaH1F-TvB_MlyeWU#s1e3

| ella369 a răspuns:

Depinde la ce fel de replici te referi. Fii mai explicita. Si daca te ajuta la telefon fii naturala si nu vei avea nevoie de replici.tongue

| bia0000 explică:

EXACT NOBODY la genul acela de replici ma refeream am si precizat replica-telefoane!