| anonim_4396 a întrebat:

Ce paprere aveti despre parfumul liitle red dress Avon? Imi puteti recomanda un parfum mai elegant, mai fin si care sa persiste? De preferabil Avon sau Oriflame, sunt mai accesibile!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Delocimportant a răspuns:

Incearca Tomorrow de la Avon, sau Passion Dance. Sau Amber Elixir de la Oriflame.

| Mihai437 a răspuns:

Am luat iubitei mele un parfum de la Avon. Apa de toaleta. Avon Femme se numeste. dar tine extrem de mult, merita bani, si nu-i scump!

| SaraFunnyNFJ a răspuns:

Sensuelle este cel mai bun parfum de la avon sau Incandessence daca te dai odata pe bluza iti ramane mirosul si dupa ce o speli

| SaraFunnyNFJ a răspuns:

Dar daa vrei unul care sa persiste in orice caz cumpara o apa de parfum chiar daca este mai scumpa