| Robert1st321 a întrebat:

Cum ii zic unui producător din China ca vreau ca coletul meu când ajunge în tara sa îl pot urmări prin site-ul postei romane? Ce trebuie sa facă?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

N-ai ce "discuta" cu chinezul-vânzător. De fapt îl doare-n bască pe el dacă poți sau nu "urmări prin site-ul postei romane" pachetul. Aștepți cu sufletul la gură că vine. Intr-o lună-două-trei

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-i spui chinezului ca esti dispusa platesti un curier DHL sau FEDEX (care costa cateva sute de dolari), ca sa ti-l trimta tie special cu curierul, fiindca numai asa se poate urmarii prin posta, cum vrei tu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Degeaba îi spui, că el nu poate influența asta.