| biancaaam a întrebat:

Cum ma pot imbraca frumos la scoala daca port uniforma?

Răspuns Câştigător
| Ramonykku a răspuns:

Nu stiu acum totul depinde de tine in ce consta uniforma daca e una ceva de genu : pantaloni negri, camasa si sacou e de rau nu ai cum sa arati bine in asa hainee,dar poti sa le faci tu in asa fel incat sa arate bine pe tine, daca vrei sa pari sexy si atragatoare pantalonii pe care ii ai sa fie cat mai stramtii ca sa se vada la tine si ce aii nu le tine pentru tine lasa lumea sa vada ce aii. Personaliseaza'ti kamasa gaseste o skuza sa nu porti sakoul care cu singuranta akopera tot e geva de genu calugarita si daca scapi de sakou poti sa iti pui la mijlok peste kamasa o curea lata ce culoare vrei uh si ca sa nu pari sorcova puneti ceva in par, o floare, o agrava ceva de kuloarea curelei s-au daca nu incalta'te cu ceva de kuloarea curelei, nu stiu asta ar fi parerea meahh...nu stiu ce vor sa skoata in evidenta ca purtam noi uniforma nu ne motiveaza sa invatam s'au alte prostii daca ar fi dupa mine nu te mai imbraka in uniforma

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Uniformele sunt foarte elegente sa stii si acest lucru inseamna ca esti imbracata frumos happy

| Mirabela677 a răspuns:

Pai...uniforma este forte frumosawinkingdaca vrei sa te imbraci frumos nu trebuie sa iti iei pantaloni largi sau haine largi cand esti la scoala:*sper ca te-am ajutat:d