| MariaMrr a întrebat:

Eu la scoala trebuie sa port uniforma, cum sa ma imbrac si in uniforma si frumos in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| kapsunik99 a răspuns:

Pai, poti sa pui insigne, bratari de alea gumate si colorate, insignele le poti pune si pe ghiozdanhappy aranjeazati parul intr-o coada sus, cu o clama, iar la capat sa stea zburlit. puneti niste clamite colorate si haioase in par, iar, in cazuri extreme, daca ai o veste, o poti scurta deasupra buricului, asa km am facut euwinking
SUCCES! Sper ca te-am ajutat:* pup!
fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Personalizeaz-o.
De exemplu, daca ai camasa, ia-ti pe dedesubt un maieu, iar la camasa sa ii faci un nod in partea dreapta sau stanga.
La fusta, poti sa mai adaugi tu cate ceva: insigne, sa cosi nasturei etc.

:*

| AliceThai a răspuns:

Dar care-i problema, este asa de urata uniforma?

| MariaMrr explică (pentru AliceThai):

E oribilia laughing

| AliceThai a răspuns (pentru MariaMrr):

Atunci nu-ti ramane decat atitudinea. Daca trebuie sa porti uniforma si n-ai de ales, ia-ti un aer de model - te prefaci ca-ti place si ca arati bine. Ideea e ca multi te vor vedea asa cum te vezi tu happy

| Lseparatio a răspuns:

Imbraca o uniforma frumoasa! happy Hai ca ai si tu imaginatiewinking