| Danutz_2579 a întrebat:

Cum pot baga bani in Steam?
Unde intru sa bag bani?
P.S: Am steam-u in romana.

5 răspunsuri:
| danielalex a răspuns:

Frate de ce ai baga bani intr-un rahat de joc virtual cand iti poti cumpara alteceva sau sa iesi cu prietena ta in oras, nu va inteleg frate!

| Danutz_2579 explică (pentru danielalex):

Mou tu habarnai de lumea gamingului ai jucat macar un Skyrim Left 4 Dead Crysis COD, Battlefield + ca pe steam sunt si reduceri mari de la 25%-75%.

| danielalex a răspuns (pentru Danutz_2579):

Nu frate nu am jucat laughing ca eu am o iubita reala nu ca a ata calculatorul eu vreau sa fac ceva in viata, nu vreau pierd cele mai frumoase clipe cu pireteni stand in fata calaculatorului sunt sigur ca tu nu ai fu*t*t vreo data sa macar sa fi avut vreo prietene, frate schimbati stilul de viata ca o sa ajungi rau daca mai stai in fata calaculatorului atata>>

| Danutz_2579 explică (pentru danielalex):

Esti but ma nu sti ce inseamna Pc numa boschetezi pe afara la golanu dupa toate tzigancele. Ha, halal viata de rahat.
PEACE!

| Andreicuriosu3321 a răspuns:

Simplu te duci la penny si bagi bani in contul de steamlaughing eu cand am vazut asta am picat pe jos de ras