| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi dau seama la magazin daca rotile de la role sunt din silicon big grin? Stiu ca e o intrebare neobisnuita dar.`batting eyelashes Daca ma prosteste vanzatoarea? Sunt bune rotile de culoare alba? MIe mi se par de silicon / rolele sunt Head. si sun 250 RON.Rotile Sunt destul de mari...

3 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Ia o rola si plimba-i rotile pe ciment daca se poate. In general rotile siliconate nu sunt zgomotoase, sau chiar daca scot zgomote, acestea nu se aud foarte tare.

| ade98hannah a răspuns:

Pai prima si prima oara, le pipai putin si vezi daca nu aluneca, daca aluneca putin pe degete inseamna ca sunt din plastic

plimbale putin pe jos pe ciment, si vezi sa nu faca zgomothappy

| Alina. a răspuns:

Siliconul este moale deci pui mana pe ele si pe strangi putin daca sunt din plastic ar fi tari.nu conteaza ca este alb sau transparent.

Din moment ce sunt si head si 250 de ron nu ai de ce sa-ti faci griji