| 니코 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare pentru cei din Timisoara.Stiti vreun magazin unde sunt role bune de silicon da sa nu fie asa scumpe.Dau FUNDA(daca ii bun magazinul).

Răspuns Câştigător
| AmaliaMocanu a răspuns:

Pai sunt destul de multe magazine.Eu mi-am luat de la Carrefour.Sunt de silicon si sunt destul de mari (38-42)se regleaza.Au fost 160 lei (un milion sase sute)si au roti de silicon, merg foarte bine, aveau o gramada de modele si am luat acum 3 sapt.Au si siret, si fermoar si curelusa. Cele mai ieftine erau 90 lei(NOUA SUTE). Sper ca te-am ajutat!