| lauratrandafirul a întrebat:

Daca ai avea o suma de 1000 de euro ce tiai lua mancare telefoane haine jucari?

12 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

Haineeelove strucklove struck

Si telefoonlove struck

| Roby67 a răspuns:

Eu daca am o suma de bani, ma gandesc cum sa fac sa devina mai multi din ei si nu mai putini.
PS Asculta si sfatul lui @MidnightLadywinking

| Betty a răspuns:

Niste hainute probabil...

| MidnightLady a răspuns:

Meditator de limba romana, aia mi-as lua. De toti banii, iar daca nu-mi ajung mai fac si credit.

| Ady00pk a răspuns:

rolling on the floor variantele tale sunt...penibile
1.As renova
2.Haine
ce naiba cauta varianta "mancare" acolo? asta nu inteleglaughing vrei sa spui ca, cu 42 de mil o sa incepi sa mananci ca un rege sau ce? Eu as continua sa mananc sanatos cum mananc si acum, aceleasi legume, aceeasi cantitate.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Mi-as lua o gramada de haine si papuci, un iphone si chestii de astea mai la moda, stii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai bine as cumpara carti de banii respectivi!

| Jko4r a răspuns:

Poate un laptop!

| timeea7 a răspuns:

Hainebig grinbig grin...telefon...

| Shann a răspuns:

De toatelaughing

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Cadouri de Craciun pentru familie, prieteni, oameni nevoiasi sau pentru mine...laughing

| albinutzza a răspuns:

Telefoane...haine...laughing