| Marie_Joanna_1998 a întrebat:

Daca ai prea multe haine și vrei să le dai la un second-hand, primești bani?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de haine, daca ai de firma desigur la si poti vinde tu singura

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu prea cred! Cei de acolo abia daca isi vand haine lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine le dai cuiva care chiar are nevoie. Ai fi multumita si tu si vei avea sufletul mai usor ca ai ajutat pe cineva mai putin norocoasa ca tine.

| dianabaumli a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa le vinzi pe Facebook, poti sa te alaturi unor grupuri speciale care iti permit sa scapi de toate hainele tale, eu am procedat astfel si mi-am cumparat alte hainute frumoase din banuti.happy

| coolboy22 a răspuns:

Mai bine le donezi!

| Lukas1994 a răspuns:

Are dreptate ramon, nu te-ai simti mai impacata stiind ca le-ai dat unor oameni sarmani? sau ai nevoie de bani ca sa iti iei alte haine care vor avea acelasi soarta...