| noink a întrebat:

Daca am comandat un produs online de la h&m, care a fost destul de scump si vreau sa imi primesc banii rapid inapoi, il pot returna intr-un magazin fizic? Pe site scrie doar despre trimiterea coletului inapoi

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Pai suna la ei si intreaba daca poti returna la un magazin fizic, daca nu, il trimiti la ei. Daca scrie doar de trimiterea coletului inapoi inseamna ca probabil doar asta poti dar poate merge si la un magazin fizic, de obicei se poate.
Nu inteleg de ce nu suni la ei si afli un raspuns exact in cateva minute.