| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Se poate returna un produs la Altex, chiar daca e comandat online? Se poate sa ma duc la un magazin Altex din oras si sa-l returnez?
Daca da, cum?
Funda!

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Da este posibil.
Online cauti produsul si te documentezi la ce adresa il poti trimite inapoi.
In magazin nu stiu sigur, dar poti incerca.
De exemplu cand iti cumperi o haina prea mica o poti returna inapoi in maxim 2sap. si primesti un formular sa completezi.
Iti dai adresa, numele si asa mai departe...banii desigur ca-i primesti.

1 răspuns: