| Cristi1612 a întrebat:

Daca am făcut o comanda pe eMAG de 3 zile și încă nu a fost predata curierului îmi va mai ajunge, tin să să menționez că e perioada black friday?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt aglomerati in perioada asta. Ăsta e si scopul, ca sa faca vanzare. Va ajunge si comanda ta.

| Lioana a răspuns:

Ai rabdare pentru ca comenzile se livreaza cu întârziere in perioada Black Friday.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, ținând cont că a fost weekend și că au foarte multe comenzi bănuiesc că undeva pe marți sau miercuri vei primi comanda. De exemplu asta seară am făcut o comandă și o voi primi pe 21-22 noiembrie, deși am abonament Genius, deci trebuie sa avem răbdare?