| KLiNK a întrebat:

Am facut o comanda pe eMag ieri de Black Friday. Voi cand ziceti ca vine? Poate ajunge weekendul asta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Eu am primit si sambata. Depinde de localitate si s-ar putea nici luni sa nu primesti. Au fost atea comenzi ca nu stiu daca vor face fata.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu, sâmbăta și duminica mi se pare că nu vin niciodată.
De la luni încolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar luni probabil o să-ţi primeşti comanda.

| DanielVălean a răspuns:

Depinde ce e comanda ta. Si depinde in ce oras stai. In unele orase se livreaza si sambata, dar niciodata duminica.

| pantera30 a răspuns:

Depinde de cate produse ai comandat si in ce oras trebuie sa ajunga cam in 3 zile ar ttrebuii sa le primesti si daca vine prin curier primesti sms cu nuarullivrarii si cel al curierului bafta la cumparaturi.