| alex192 a întrebat:

Am si eu o intrebare, acum 3 zile am dat comanda de 3 jocuri de Ps4 de pe EMAG, pe site scria ca trebuia sa imi ajunga azi dar cand m-am uitat la comanda scria ca, comanda a fost plasata si atat, nu a fost nici predata curierului sau predata in depozit, va mai ajunge? Va rog ajutati-ma,

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va ajunge, posibil spre sfarsitul anului, in 30-31 decembrie ( daca esti norocos), pentru ca sunt extrem de ocupati acum, cu mii de comenzi de pregatit, iar curierii au multe comenzi de livrat intr-un timp f scurt, din cauza zilelor libere de Craciun.
Este de asteptat, ca in perioada asta sa ajunga in 2 saptamani.

| mihai69 a răspuns:

Probabil că nu.