| Andreiuscagalusca a întrebat:

Dacă comand de pe SHEIN și dau din greșeală pe confirmare fix in ziua in care am pus comanda, îmi mai vine?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce confirmare vorbesti?

De pe Shein se CUMPARA, nu se pune nici o comanda, ca Shein este un magaizn din CHINA unde ai obligatia sa platesti online atunci cand cumperi, platind imediat cu cardul sau prin contul bancar, ca altfel nu pleca nici o marfa din depozitul lor catre tine!

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun ca marfa de pe Shein vine dupa 3-4 saptamani, fiindca vine cu cea mai ieftina metoda de transport si face foarte mult din China pana in Romania.

| Emy52 a răspuns:

Nu prea înțeleg...
Adică tu ai pus sa vina comanda in ziua in care ai plasat-o?

| Levington a răspuns:

Vine!

| Alexandra66669876 a răspuns:

Eu am mai auzit si la alte fete care au dat din greseala asa si tot le-a venit comanda