| Dackvareder123 a întrebat:

Daca comanzi de pe Emag un produs care functioneaza dar nu iti place sau nu iti este compatibil se poate returna? De exemplu daca cumpar o placa video care merge, nu are defecte dar nu imi incape in carcasa sau nu mi se potriveste pe slot o pot returna?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, intr-o luna maxim poti returna produsul, sa fie in ambalajul lui original (deci nu arunca folia/cutia). Ti se returneaza banii si nu te intreaba nimeni de nimic.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti returna in 30 de zile un produs cumparat, dar nu stiu cu ce conditii. Consulta site-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| bunelutu a răspuns:

Ai 30 zile in care poti returna