| enrique81 a întrebat:

Daca cumpar un produs resigilat de pe Emag si nu sunt multumit de el il pot returna?

Răspuns Câştigător
| Alphaking a răspuns:

Ai maxim 30 de zile sa returnezi produsul resigilat.

http://www.emag.ro/info/produse-resigilate-emag

| enrique81 explică (pentru Alphaking):

Si daca e sa il returnez mai platesc taxa de transport?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că le poți returna.

| dannyel86 a răspuns:

Produsele resigilate au acelasi regim ca produsele noi. sigilate de la producator. Prin urmare, se pot returna. Posibil ca termenul de proba sa fie mai scurt, de aceea e bine sa te informezi direct de pe site-ul oficial despre acest lucru.

| Helpmeforfree a răspuns:

Normal ar fi sa il poti returna, insa nu stiu daca si resigilatele pot face acest lucru

| Moonset a răspuns:

Cei de la EMAG, sunt intelegatori deci cred ca da.