| Minolette a întrebat:

Daca cumpar un produs din Peek and Clopenburg si vreau sa-l returnez, care este perioada de retur?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tel: 021.361.15.10

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine intreaba i pe ei, dar de ce vrei sa returnezi un produs deja cumparat, mai bine numai cumperi decat sa astepti sa iti dea ei banii o lună, acum ca vin sarbatorile nu se grabesc ei sa i ti dea banii inapoi, si te vor amina pana pe 3 ianuarie.

| blackann a răspuns:

Scrie pe bon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, câteva zile probabil dar sa nu fie rupta eticheta și sa ai bonul. Mie a doua zi mi-o schimbat un tricou, adică chiar mi-a dat banii înapoi nu eram obligat sa iau alt produs la aceeași valoare cât costa tricoul ala. Dar dacă tot o sa faci gafe nu o sa ți-l mai schimbe adică dacă o sa creezi un obicei prost din asta.