| Andreitheminecrafter a întrebat:

Daca eu am facut cerere de retur la eMAG, dar nu am scos produsul din easybox, ce pot face? Nu as vrea sa sun la ei.

Răspuns Câştigător
| Roger645 a răspuns:

Nu scoti nimic. Il lasi acolo si in 2-3 zile si revine catre expeditor ( colet neridicat). Nu trebuie sa faci cerere retur pentru un produs pe care nici nu l-ai primit. De bun simt era sa anulezi online din contul tau eMAG comanda gresita cat mai repede, inainte sa o factureze, expedieze etc. E platit in avans sau ramburs?
PS: D-asta nu folosesc tel ca are ecran mic si gresesti, ci doar PC. Odata butonand tel seara si obosit, m-am trezit ca am comandat ceva aiurea si am anulat online comanda dupa 20-30 min.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si il scoti si il pui la loc conform returului