| 4262728282862627227 a întrebat:

Daca îmi apare comanda făcută de doua zile încă la processing pe shein ce înseamnă?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E receptionată dar in prelucrare adică "pe vine"

| Dragotta a răspuns:

Inseamna ca comanda ta este in sistem intr-o lista de asteptare in functie de comenziile primite pana in acel moment si urmeaza sa fie trimisa catre depozit

| catalinaaaaaa040404 a răspuns:

Bună, ti-a fost expediata cumva comanda? Daca da, in cât timp? La mine are statusul de processing de mai bine de o saptamana. Este a doua oara când comand, iar prima data când am comandat a fost expediata a doua zi de la confirmarea comenzii.