| AvalohAlyn a întrebat:

Daca maine cand trebuie sa vina curierul de la Cargus eu nu sunt acasa pot sa-i spun ca nu sunt acasa si sa vina ziua urmatoare sau imi va trimite inapoi coletul? Va accepta oare sa vina ziua urmatoare? Ce stiti despre aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| Cismi a răspuns:

Nu e problema nu degeaba e curierat rapid, ti l vor aduce unde poti si cand poti in termen de 5 zile parca, oricum apoi il mai tin la depozit cateva zile si dupa ii fac ramburs ( dar mai intai te anunta sa vada daca totusi vrei sa il ei )