| iulianchitu a întrebat:

Daca vreau sa cumpar un produs de pe un site si costa cu reducerea mai putin, daca il rezerv in magazin si vin si il ridic este cu pretul initial fara reducere?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred... daca te referi la altex sunt foarte neseriosi din acest punct de vedere...un pret e pe site si am intalnit cazuri cand aveau alt pret in magazin. Cel mai bine suni si intrebi in magazinul din care vrei sa ridici produsul daca costul final va fi cel cu reducere.
Daca e de pe eMAG comanda acolo este batut in cuie, pretul final este totdeauna cel de pe site fie ca il primesti la usa sau il ridici din magazin/showroom.

| Edw08 a răspuns:

Nu. E tot cu reducere.