| slrs a întrebat:

Dar de ziua de nastere a unei fete ce as putea cumpara?

8 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Depinde cati ani face si ce ii place big grin

| vreau1alint a răspuns:

Depinde si de cati bani ai. Florile nu dau niciodata gres.

| slenderica a răspuns:

Tigari, cola. in principiu poti sa cumperi orice numai sa ai bani.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O floare/ un plus ceva/un parfum..depinde ce varsta are fata.
important este gestul, si nu consistenta cadoului
O seara bunahappy

| AR1373 a răspuns:

O carte, parfum, o cicolata(fetele iubesc ciocolata) si ceva ce-i place.
Bafta!

| neutrino a răspuns:

E maricica fata?

| IrinaIghi a răspuns:

Iti recomand un articol vestimentar de pe www.dyfashion.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza 2 aspecte si anume:
1.vastra fetei
si
2.banii de care dispui

Unei fete care are peste 15 ani poti sa-i cumperi-florile care-i plac,set de produse cosmetice,altaminte,haine la modo rochie,inca care sa-i placa si care sa-i caracterizeze stilul vestimentar actual,o jucarie de plus,lantisoare,inel(daca esti iubitul/iubita persoanei respective), bratara, un album foto(sau orice altceva care sa-i ramana maintire IN TIMP), cutie cu bomboane etc...
Cel mai bine e daca cunosti persoana respetiva si stii cam ce si-ar dori si nu are!

Daca insa fata are sub aceasta vastra poti sa-i cumperi si ei o jucarie gen ursulet, parfum...