| Morar_George_2002 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau,de ziua ei de nastere, unei fete de care imi place?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea conteaza, sincer. Tu vrei sa te placa pentru tine nu pentru ce-i cumperi. I-ai putea lua totusi o bratraa de argint daca vezi ca poarta, sau genul de bijuterie cu care o vezi mai mereu.

| octav005 a răspuns:

Un parfum fin. o trusa de machiaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, un tort cu un mesaj si un buchet de trandafiri, ce altceva sa ii iei daca inca nu sunteti impreuna

| Nico23458 a răspuns:

Cel mai clasic cadou sunt florile și ciocolata. Acum depinde și ce-i place ei.

| Gabinnen a răspuns:

Ai putea sa-i iei un parfum, flori si ciocolata, un set de bijuterii.Alege si tu din astea.ce e mai convenabil pentru tinehappy