| EeErrorS a întrebat:

happy. ce cadou i-as putea face unei fete de 14 ani,(cadou pentru ziua ei de nastere)

Răspuns Câştigător
| zozolex_1317 a răspuns:

Buna, uite aici ceva idei:
-un album depoze (daca aveti ceva poze impreuna poti sa le pui acolo);
-un ursuletz de plus funny;
-un carnetel( pe prima pagina poti sa scrii u ceva );
-un tricou nou/fustita;
-un mp3 (daca iti permiti happy.;
-accseori (bretzarilove struck );
-o felicitare misto;

Sper ca ti-am fost de foloshappy
-

3 răspunsuri:
| EndouMamoru a răspuns:

Depinde.Daca e prietena ta cumparai un ursulet cu o inima sau o pereche de cercei. Daca e doar o amica i poti sa i cumperi o rochita... depinde de cati bani ai

| Luis_2754 a răspuns:

Poti sa ii iei o bluza sa faci bratari ale prieteniei si flori.Cam atat Funda?

| ankanky a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un parfum bun.care sa miroase dulce.o ciocolata.sh cateva flori daca vrei.care ii plac ei. sper ca te-am ajutat.winking