| claudiaclau a întrebat:

Dati-mi va rog niste site-uri cu imbracaminte si incaltaminte faine dar nu de firma sau foarte scumpe! Dau funda la cele mai bune.

7 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Uite, cateva siteuri de unde mi-am cumparat si eu haine, incaltaminte si posets si care sunt serioase, trimit exact produsele comandate, nu altele, si, mai ales, au lucruri foarte frumoase, pentru toate stilurile de tinute si paentru toate tipurile de ocazii, si la preturi accptabile:
www.modexim.ro
www.bonprix.ro
www.tarafashion.ro
www.amafashion.ro
www.yokkofashion.ro

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| honeybunny13 a răspuns:

Ce fel de haine vrei ca sa stim ce sa ti aratam?

| claudiaclau explică (pentru honeybunny13):

Zimi ce site-uri stii.

| honeybunny13 a răspuns (pentru claudiaclau):

Polyvore asos starshiners miniorix bonprix zara stradivarius takko